Nie straszne zimne noce spędzone w kabinie samochodu dzięki nagrzewnicy postojowej Aisberg

Zalety nagrzewnicy Aisberg

Działanie nagrzewnicy Aisberg

Uruchomienie agregatu (ogrzewania) powoduje włączenie dmuchawy przewietrzającej komorę spalania, następnie zaczyna się żarzyć element żarowy, który powoduje zapalenie się paliwa podawanego przez precyzyjnie sterowaną pompkę paliwa. Powietrze potrzebne do spalania zasysane jest przez rurę wlotową, następnie gorące gazy powstałe w wyniku spalenia paliwa przepływają przez specjalnie ukształtowaną komorę spalania, po czym są wydmuchiwane przez wylot spalin i rurę wylotową na zewnątrz pojazdu. Zimne powietrze, które ma zostać ogrzane pobierane jest przez dmuchawę a ta wymuszając obieg przetacza powietrze przez rozgrzany wymiennik ciepła agregatu powodując ogrzanie powietrza, które następnie wdmuchiwane jest do wnętrza pojazdu.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa modele nagrzewnic

Wszystkie parametry działania są takie same, różnią się tym, że pierwsza jest w obudowie plastikowej stosowana w kabinach aut ,łodzi i innych, natomiast druga jest zabudowana w obudowie metalowej wraz z zbiornikiem paliwa i może mieć uniwersalne zastosowanie np. ogrzewanie małych pomieszczeń .

Najczęściej zadawane pytania

Nasze nagrzewnice postojowe posiadają automatycznie regulowaną moc w pierwszej fazie ogrzewania pracują na pełnej mocy po osiągnięciu zadanej temperatury moc jest automatycznie zmniejszana .Reasumując szybciej nagrzeje Pan kabinę samochodu .

Serwis jest na terenie Polski posiadamy wszystkie niezbędne części zamienne.

Dla klienta indywidualnego prywatnego 2 Lata
Dla firm 1 rok

Paliwo olej napędowy dobrej jakości zapewnia długie działanie nagrzewnicy natomiast odradzamy stosować olej opałowy ponieważ w krótkim okresie eksploatacji powstaje sporo nagaru w komorze spalania i w skrajnym przypadku może doprowadzić do uszkodzenia nagrzewnicy .

Tak nasze piloty posiadają funkcję regulowania temperatury .

Tak posiada zabezpieczenie akumulatora nagrzewnica przy spadku napięcia automatycznie się wyłączy .